Uitslagen 12 mei 2018

Recreanten licht individueel 5,5km Heren

PositieVoornaamAchternaamStartnrLooptijdHindernis
gemist
1 Gerben Ketelaar16300:58:020
2 Peter Helmink18201:01:550
3 Stefan Berentsen18301:04:460
4 Jeroen Westra19501:06:500
5 Robert Vink19901:07:180
6 Peetjan Vink20001:08:040
7 Patrick Witjes16501:10:010
8 Alex Heesbeen22401:14:240
9 Daan Schroer19701:20:580
10 Jeroen Schroer19601:21:150
11 Luuk Schroer19801:21:180
12 Marcel Dokman20601:24:010
13 Jan willem van der Linden22901:24:580
14 Mati Wagner20101:27:520
15 Rafael Wulfse18901:28:430
16 Matthijs Neerhof18801:29:240
17 Omar Sprockel16901:33:470
18 Boaz Bouwman16801:34:270
19 Gertjan Zondag20901:35:200
20 Ralph Kostense18001:36:130
21 Geert Roseboom22201:38:180
22 Jan willem Roseboom22301:38:230
23 Bram Roseboom22501:38:260
24 Cornelis Visser21901:38:370
25 Albert Blommestijn22701:40:230
26 Fester Kroep17701:48:100
27 Sascha van den Brink18401:50:300
28 Ruud Aaldering17801:51:100
29 Vincent Hameleers17101:59:460
30 Johan van t Hoog16102:04:020
31 Remco Haxe18702:36:080

Recreanten licht individueel 5,5km Dames

PositieNaamStartnummerLooptijdBandje behouden
1Renske van Os21701:07:21Ja
2Annelotte Nijhof22101:07:23Ja
3Lette Zeegers21801:08:04Ja
4Liana Kramer18101:08:13Ja
5Nina van Bruksvoort16601:10:44Ja
6Henrieke Harms22001:12:37Ja
7Jolien Ketelaar16401:13:21Ja
8Marjolein van Piggelen21601:25:01Ja
9Regina Lemmers17001:25:01Ja
10Marit van Wendel de joode20201:25:24Ja
11Iris van Zwieten20401:25:51Ja
12Annick 't Lam21501:27:52Ja
13Jamie lee van den Brink21001:35:22Ja
14Tess Schaddelee19401:38:39Ja
15Lotje Rakers19201:38:48Ja
16Maartje Blommestijn22601:41:10Ja
17Rachel van de Heuvel17601:42:38Ja
18Annie Alting21201:44:14Ja
19Ingrid Vernooij21101:44:16Ja
20Vivienne Haring17501:48:53Ja
21Roos van den Brink19001:51:09Ja
22Gerrie van Leeuwen16701:56:20Ja
23Fabiën van Middelaar17302:01:22Ja
24Irma Vergeer17402:04:54Ja
25Maudi Broersma17202:06:28Ja
26Lisette van Willigenburg20301:42:51Nee
27Kelly Baens17902:04:08Nee
28Ageeth van t Hoog16202:04:49Nee
29Karen Hofland18602:36:00Nee
30Yvonne Duivenvoorden18502:36:05Nee

Recreanten licht individueel 8km Heren

PositieVoornaamAchternaamStartnrLooptijdHindernis
gemist
1 Robbin Timmermans10901:01:080
2 Jorik Plaggenmarsch10801:02:450
3 Sander Deelen11701:06:120
4 Rafael Pires11601:09:560
5 Roel Van der Pol11501:10:090
6 Jan van den Broek9801:10:260
7 Ruud op t Hoog9601:12:270
8 Lars Kuijper9401:12:520
9 Andre Heide11901:19:350
10 Michell Klaring8301:24:490
11 Dolf Janssen8401:28:320
12 Jonas Gronau8901:31:010
13 Maik Aerts9901:31:170
14 Darius Brodmann8801:31:440
15 Joep Vervoort11401:32:550
16 Nick Hoogeveen11101:39:210
17 Bart de Vries8601:39:560
18 Niels Van Dooijeweert11201:40:030
19 Diegi De Geus11001:40:150
20 Rick van Zante12501:41:050
21 Jos Akkermans12301:41:250
22 Dave Pichel12201:42:050
23 Ton van der Leeden10601:52:460
24 Daron Girdharie11802:07:080
25 Andre van der Horst10102:19:430
26 Patrick Stolk10202:20:290
27 William Oude weernink9102:20:490
28 Noud Verstegen10301:32:071
29 Rick vd Dikkenberg10001:34:091

Recreanten licht individueel 8km Dames

PositieVoornaamAchternaamStartnrLooptijdHindernis
gemist
1 Jana Bekkers9301:13:100
2 Annemarieke Spitzen9701:22:370
3 Dieke Reijers9501:23:190
4 Amanda de Rooij8501:27:550
5 Femmy Kuiper12101:30:000
6 Amy Bitter11301:32:130
7 Suzanne Romijn12401:41:470
8 Tasha Bekkers8101:42:030
9 Linda Hendriks8701:42:210
10 Mathilde Lucas8201:44:160
11 Jacqueline Zubcevic9001:55:270
12 Marieke Coffeng12001:56:110
13 Miranda Hendriks10502:20:400
14 Monique Glou10402:21:200
15 Lana Poth9202:21:320
16 Petra Nap10701:51:581

Recreanten zwaar individueel 8km Heren

PositieVoornaamAchternaamStartnrLooptijdHindernis
gemist
1 Arne van der Velde3300:46:200
2 Matthe Baartmans400:51:030
3 Daan Smit7900:51:060
4 Willem van den Akker100:52:490
5 Roel van Leeuwen2400:54:280
6 Henk te Velde4900:54:340
7 Steven van Wijk6700:55:320
8 Jochem van Kesteren900:55:450
9 Wim Bloemert4400:55:490
10 Klaas Slager5300:57:230
11 Henri van der Velde4000:57:540
12 Arjan Fuite7400:57:570
13 Reinier Van Santen200:58:170
14 Jurn Raaijmakers6100:58:440
15 Len Verploegen6000:59:310
16 Thom Castermans5600:59:440
17 Sem Wispelweij7500:59:590
18 Remco Gronsveld6801:00:000
19 Cees Beets6301:00:330
20 Johan Slump2101:00:590
21 Tamer T.4501:01:020
22 Ferry Takman5001:01:470
23 Zoran Zubcevic5501:02:170
24 Roy Grievink7601:03:090
25 Maarten Tol5801:05:370
26 Pascal Mokkink2601:05:480
27 Michel Schuurman3501:06:180
28 Ralf de Groot1901:07:120
29 Robin Robbemond1201:07:510
30 Christian Vervoort1501:08:160
31 Harold Wienk6201:08:270
32 Werner Kolkman1101:08:560
33 Dre Norel3101:12:110
34 Joan Kuiper7701:13:010
35 Leon van Etten6501:14:420
36 Martin van Rikxoort7101:15:130
37 Bart Kemps5201:15:450
38 Frank Jongsma2201:16:390
39 Dennis Peters4201:17:460
40 Daniel Schuver4301:22:130
41 Joris Schuver3701:22:150
42 Hj Schuver3901:22:550
43 Alexander Holdinga6401:23:580
44 Jobbe Wijnen4701:25:520
45 Kees van Nimwegen6901:26:290
46 Albert Slager5401:26:470
47 Nelis Kloosterman6601:26:530
48 Peter Vroegindeweij7001:27:140
49 Rob Breeuwsma1701:28:270
50 Allard Schram1401:28:540
51 Glenn van Aagten3001:29:010
52 Martin Kaatman2001:29:090
53 Luc Joosten501:39:020
54 Stefan Uebersezig7201:19:161
55 Bodhi Tip5101:28:091
56 Dico Satter3201:28:501
57 Rink Hallmann701:33:321
58 Marcel Jaarsma801:37:331

Recreanten zwaar individueel 8km Dames

PositieVoornaamAchternaamStartnrLooptijdHindernis
gemist
1 Florence van Helten1300:57:020
2 Meira Zubcevic5701:02:190
3 Inge Mathijssen4801:16:310
4 Mijanou De Groot3401:17:030
5 Marlein Lemmens2701:18:280
6 Didi Cramer1001:21:240
7 Monica van Grondelle301:30:340
8 Froukje Berkenbosch4101:35:030
9 Marlies Hermans3601:35:140
10 Rosita van der Veen4601:39:450

Recreanten groepsrun 5,5km

PosGroepnaamVoornaamAchternaamStartnrLooptijdHindernis
1Matties Herwin Slob243    01:09:380
   Freek De Jong   
   Gjalt De Haan   
2de Geografen Marit Berkelaar237    01:11:540
   Anouk Schouten   
   Annechien Tabak   
3De jonge woudlopers Johan Van Maanen244    01:15:260
   Dick Van Weelden   
   Rikkert Van Harten   
4Driemtiem Gijs-piet Fokker238    01:20:580
   Marc Janse   
   Maarten Schuur   
5Sunday Brothers Jan Zondag239    01:22:140
   Joran Zondag   
   David Zondag   
6T en P Vikingen Davy van Beusichem241    01:24:560
   Lars van Dooyeweert   
   Johan de Kinkelaar   
7Team Execution Laura Verstappen245    01:28:240
   Thomas Steigenga   
   Nick De haas   
   Arthur Friedrichs   
8T en P Guardians Jurgen Schlegel242    01:32:410
   Jur Peele   
   Patrick van den Berg   
   Jasmijn Peele   
9Small obstacles Leida van Hees233    01:42:000
   Olav Verhoeven   
   Marc Baggerman   
10Storm in een glas Remco Hoenselaar236    01:50:450
   Edwin Hoenselaar   
   Marjon Hoenselaar-den biesen   
   Willeke Van der Wielen   
11FirstTimers Jolanda Sliggers240    01:52:070
   Pim van Marissing   
   Eric van der Hulst   
   Hugo van der Hulst   
12Bootcamp Angels Monique Hoogkamer235    01:56:000
   Sabine Groesbeek   
   Caroline Van de water   
   Marja Willekes   
13Izi Girls Nathalie Van welij234    01:57:050
   Laura Bonnes   
   Mandy Briene   
14HowIMetYourModder Nienke de Jong232    02:06:570
   Koen Molenaar   
   Carmen Lageweg   
   Joost Rijneveld   

Recreanten groepsrun 8 km

PosGroepnaamVoornaamAchternaamStartnrLooptijdHindernis
17Hills billies Floris Carelsen139    01:07:150
   Roel Berg   
   Patrick Zegers   
   Mark Reijnen   
2Stormers Deest Reinier van Amerongen149    01:15:100
   David Marcelis   
   Frank Govers   
   Yordi Teuwsen   
3FC wind tegen Paul Dimmendaal146    01:15:310
   Thomas Hordijk   
   Lennart Sprenger   
4Mosselmannen Tjarko Leungen150    01:16:350
   Arjan Koster   
   Rene Komduur   
5Veno Melcher van Eerde148    01:33:480
   Dick Wolters   
   Margrèt Dekker   
6Fun4Four Arthur Kuijper141    01:35:500
   Esmond van der Waal   
   Matty van der Waal   
   Marjolein Leijendekkers   
7OER Sportief Marc paul Verschoor151    01:36:580
   Ali Van der Velde   
   Brigit Heijungs   
8SEAL TEAM 5 Benjamin Van Asperen153    01:37:140
   Jowan Ten Brincke   
   Olaf Heezius   
   Frank Wielenga   
9fam. Adrichem Don Adrichem155    01:50:280
   Wouter Potma   
   Suzanne Ter horst   
10Tandje erbij Sarissa van Swam143    01:56:590
   Janniek Smit   
   Pieter van Lierop   
11Even doorbijten Iwan Vaandrager142    02:00:560
   Denise Kluit   
   Roelof jan van der Horst   
   Joram Muller   
12Krokettenbrigade Tom van Beek144    02:08:100
   Marco van Peer   
   Jasper ter Voert   
13010 Ulubat Mutlu140    02:10:220
   Tarik Mokhtari   
   Redouan el Hamidi   
   Mehdi el Haddad   
14De Drie Pindoos Jill Van Arkel156    02:13:590
   Kyle Van Arkel   
   Gijsbas Boulogne   
15watjes Gary van Koeverden154    02:19:440
   Rens Chrispijn   
   Lars Meijdam   
16BIEVIEWE Tim Viets147    01:35:361
   Rijk Wesselo   
   Mark de Bie   
17Chucky Frits van Wijk138    03:48:470
   Wilco van Wijk   
   Remco van Meegen   
   Andre van Dreven   
18De beukers Paul Kat152    02:19:391
   Gijp Mulder   
   Joy Vermeulen   
   Frank De Wissel